
Louis Tinner uit Tilburg
Boekhandel Louis Tinner verkoopt tweedehands boeken op boekenmarkten en via internet. Bezoek ook www.louistinner.nl: Daar vindt u informatie over verzendtarieven en leest u o.a. hoe klanten ons beoordelen. Boeken over? Wij komen graag een keer kijken!
Bekijk de website van Louis Tinner
Stel een vraag aan Louis Tinner
Boeken zoeken bij Louis Tinner
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Behr, Edward | "Anyone here been raped & speaks English?" A Foreign Correspondent's Life Behind the Lines | New English Library | 1982, pocket | € 6,00 | Louis Tinner |
![]() | Koeppen, Wolfgang / Siegfried Unseld | "Ik bitte um ein Wort..." Der Briefswechsel. (extra info) | Suhrkamp | 2006, hardcover met stofomslag | € 8,00 | Louis Tinner |
![]() | Henderikse, W.M. & W. Stoffels | "Ik snap niet dat ik er vroeger naast heb kunnen werken". Gesprekken met ouderen over het leven na het stoppen met werken | Stichting Dr. Mary Zeldenrust-Noordanus Fonds | 1988, paperback | € 7,00 | Louis Tinner |
![]() | Doppenberg, Frederike | 'De Arbeiderspers moest blijven marcheeren'. Een uitgeverij in oorlogstijd. | Arbeiderspers | 2009, paperback, mooi exemplaar | € 7,50 | Louis Tinner |
![]() | Vogel, Hans/Marjan Smits (Vertaling en bewerking) | 'Een oorlogsman van dezen tijd en beminnaar der sexe' De autobiografie van Casimir graaf von Schlippenbach (1682-1755) | Augustus | 2007, hardcover, mooi exemplaar | € 15,00 | Louis Tinner |
![]() | Power, Samantha | 'Een probleem uit de hel' Amerika, het Westen en het tijdperk van de genocide | Olympus | 2008, paperback, goed exemplaar | € 6,00 | Louis Tinner |
![]() | Baudet, Floribert | 'Het heeft onze aandacht'; Nederland en de rechten van de mens in Oost-Europa en Joegoslavië, 1972-1989 | Boom | 2001, paperback, goed exemplaar | € 7,00 | Louis Tinner |
![]() | Fogteloo, Margreet | 'I have a dream'; Belangrijke en bijzondere redevoeringen uit de wereldgeschiedenis | A.W. Bruna Uitgevers B.V. | 1998, hardcover met stofomslag, goed exemplaar | € 15,00 | Louis Tinner |
![]() | Hilberdink, Koen | 'Ik ben een vreemdeling. Ik sta apart'. Een biografie van Paul Rodenko (1920-1976) | Meulenhoff | 2000, paperback | € 8,00 | Louis Tinner |
![]() | Sorgdrager, Ika, Dik van der Meulen (red) | 'Ik heb u den Havelaar niet verkocht' Multatuli contra Van Lennep | Bas Lubberhuizen | 2010, hardcover, mooi exemplaar | € 7,00 | Louis Tinner |
![]() | Wapentraditieraad Infanterie | 'Ik wijk voor niets'; Geschiedenis en tradities van het Wapen der Infanterie | Uitgeverij Van Wijnen | 2011, Paperback, mooi exemplaar | € 12,50 | Louis Tinner |
![]() | Berkelaar, Wim/Jos Palm | 'Ik wil wekken en waarschuwen' ; Gesprekken over Nederlandse historici en hun eeuw | Aksant | 2008, paperback, mooi exemplaar | € 6,00 | Louis Tinner |
![]() | Gezelle, Guido | 'k Hoorde zo geerne de vogelkens schuifelen | Altiora-Averbode / Omniboek | 1980, hardcover | € 5,00 | Louis Tinner |
![]() | Toonder, Marten | 'k wist niet dat ik het in mij had; De achtgever, de pikkin-ring, bombom de geweldige | De Bezige Bij | 1979, paperback | € 5,00 | Louis Tinner |
![]() | Joor, Johan | 'Niet de instructie, doch het inzicht bouwt een goed archief' De geschiedenis van de Vereniging voor Overheidsdocumentatie (SOD) 1931-2011 | SDU/SOD | 2011, hardcover met stofomslag, mooi exemplaar | € 15,00 | Louis Tinner |
![]() | Kohnstamm, Dolph | 'Nog is er geen oorlog' Briefwisseling tussen Max en Philip Kohnstamm 1938-1939 | Vossiuspers UvA | 2001, paperback, goed exemplaar | € 4,00 | Louis Tinner |
![]() | Gelder, H.E. van | 's-Gravenhage 1935-1945. Hoe het was, werd en worden moge. | De Spieghel | 1946, hardcover | € 8,00 | Louis Tinner |
![]() | Pais, Abraham | 'Subtle is the lord ...' The Science and the Life of Albert Einstein | Oxford University Press | 1982, paperback | € 12,50 | Louis Tinner |
![]() | Wonink, Harry | 't Gasten beukske. Het gast(v)aardigste boekje in, van en over Twente | Stichting Hotel Overleg Twente | 1998, hardcover, mooi exemplaar | € 4,00 | Louis Tinner |
![]() | Swiers, Robbert Jan | 'Tijdperken der voorweereld'. De Meester van der Heijden-groeve in Nieuw Namen | Staatsbosbeheer | hardcover | € 7,00 | Louis Tinner |
![]() | Hermans, Dorine/Daniela Hooghiemstra | 'Voor de troon wordt men niet ongestraft geboren'; Ooggetuigen van de koningen van Nederland, 1813-1890 | Bert Bakker | 2008, paperback, mooi exemplaar | € 7,00 | Louis Tinner |
![]() | Francis, Dick | 10-lb Penalty | Michael Joseph | 1997, 1ste Britse druk, hardcover met stofomslag | € 6,00 | Louis Tinner |
![]() | Sinnige, Herman e.a. | 100 jaar DDV 1904-2004 (Amsterdamse tennisvereniging) | ALTC DDV | 2004, paperback | € 10,00 | Louis Tinner |
![]() | Maes, Tal | 100% The Hague (with loose map) | Momedia | 2007, softcover met losse stadsplattegrond (in mapje) | € 5,00 | Louis Tinner |
![]() | Fiell, Charlotte & Peter | 1000 chairs | Taschen | 2005, paperback, goed exemplaar | € 6,00 | Louis Tinner |
![]() | Koetzle, Michael | 1000 nudes; Uwe Scheid Collection | Taschen | 1994, paperback, goed exemplaar, opdracht op eerste blz. | € 10,00 | Louis Tinner |
![]() | Dorp, Elisabeth van | 1000 x anybody | Nieuw Amsterdam | 2010, softcover, mooi exemplaar | € 9,00 | Louis Tinner |
![]() | Dohertu, Gillian/Teri Gouwer | 1001 dingen zoeken in Feeënland | Uitgeverij Peter Usborne | 2007, hardcover, goed exemplaar | € 5,00 | Louis Tinner |
![]() | Haele, Jeroen van | 1001 gangen | Lannoo | 2008, hardcover, mooi exemplaar | € 4,00 | Louis Tinner |
![]() | Cox, Peter (fotograaf) | 1001 nacht | Museum Jan Cunen Oss | Fotoboek, hardcover, 1999 | € 5,00 | Louis Tinner |
![]() | Beckett, Neil | 1001 wijnen die je geproefd moet hebben | Librero | 2008, paperback, goed exemplaar | € 8,00 | Louis Tinner |
![]() | Droit, Roger-Pol | 101 alledaagse filosofische avonturen | Atlas | 2002, paperback, matig exemplaar | € 5,00 | Louis Tinner |
![]() | 10e Interpolis schaaktoernooi 1986 | N.V. Interpolis | 1986, paperback, goed exemplaar | € 3,00 | Louis Tinner | |
![]() | Persico, Joseph E. | 11th month, 11th day, 11th hour; Armistice day, 1918; World War I and its violent climax | Random House | 2004, hardcover met stofomslag, goed exemplaar/near fine copy | € 15,00 | Louis Tinner |
![]() | Aram, Sophia e.a. | 12 september; Amerika na de fatale dag | Casterman | 2011, Paperback, mooi exemplaar | € 12,50 | Louis Tinner |
![]() | Burger, Jan Erik | 13 dagwandelingen op zoek naar de geschiedenis van het landschap | Terra Voetwijzer voor Nederland 2 | 1989, paperback | € 4,00 | Louis Tinner |
![]() | Doorn, Boud van (Haftling 4236) | 13 maanden concentratiekamp Vught (met krabbels van Peter Zwart) | A.G. Schoonderbeek | 1945, paperback | € 7,00 | Louis Tinner |
![]() | 13e Interpolis schaaktoernooi 1989 | Stg. Schaaknieuws | 1990, paperback, goed exemplaar | € 3,50 | Louis Tinner | |
![]() | Beigbeder, Frederic | 14,99; Keiharde afrekening met de reclamewereld | De Geus | 2001, paperback | € 5,00 | Louis Tinner |
![]() | 14e Interpolis schaaktoernooi 1990 | Stg. Schaaknieuws | 1991, paperback, goed exemplaar | € 3,50 | Louis Tinner | |
![]() | Baur, Christof/Bernd Thurner | 15-minuten-looptraining; voor een superfit lichaam | Deltas | 2001, paperback, goed exemplaar | € 3,00 | Louis Tinner |
![]() | 15e Interpolis schaaktoernooi 1991 | Stg. Schaaknieuws | 1992, paperback, goed exemplaar | € 3,50 | Louis Tinner | |
![]() | Hek, Youp van 't | 166 x Youp | Thomas Rap | 2001, paperback | € 5,00 | Louis Tinner |
![]() | Wills, John E. | 1688; Een jaar in de wereldgeschiedenis | Ambo | 2001, paperback | € 7,50 | Louis Tinner |
![]() | Robbins Landon, H.C. | 1791; Mozarts laatste jaar | Bosch en Keuning | 1988, paperback, goed exemplaar | € 6,00 | Louis Tinner |
![]() | Bregman, Peter | 18 minuten; Een revolutionair ieuw plan: regel je leven in 18 minuten per dag | Boekerij | 2011, Paperback, mooi exemplaar | € 10,00 | Louis Tinner |
![]() | Macdonald, Lyn | 1915, the death of innocence | Penguin | 1997, paperback, goed exemplaar | € 9,00 | Louis Tinner |
![]() | Thorpe, Adam | 1921 (negentieneenentwintig) | Podium | 2002, paperback, goed exemplaar | € 6,50 | Louis Tinner |
| Metcalfe, Philip | 1933 | Balans | 1989, 2de druk, paperback | € 7,00 | Louis Tinner | |
![]() | Rybakov, Anatoli | 1935 en de volgende jaren | Bert Bakker | 1990, paperback, mooi exemplaar | € 6,00 | Louis Tinner |
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende

