Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

tweedehands
nieuw
Louis Tinner uit Tilburg

Louis Tinner uit Tilburg

Boekhandel Louis Tinner verkoopt tweedehands boeken op boekenmarkten en via internet. Bezoek ook www.louistinner.nl: Daar vindt u informatie over verzendtarieven en leest u o.a. hoe klanten ons beoordelen. Boeken over? Wij komen graag een keer kijken!

Bekijk de website van Louis Tinner

Stel een vraag aan Louis Tinner

Boeken zoeken bij Louis Tinner

Zoeken:

 

Er zijn 9752 titels gevonden bij Louis Tinner.
Getoond worden maximaal 5000 titels, gesorteerd op

 

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Geen afbeeldingBehr, Edward"Anyone here been raped & speaks English?" A Foreign Correspondent's Life Behind the LinesNew English Library1982, pocket€ 6,00Louis Tinner
Geen afbeeldingKoeppen, Wolfgang / Siegfried Unseld"Ik bitte um ein Wort..." Der Briefswechsel. (extra info)Suhrkamp2006, hardcover met stofomslag€ 8,00Louis Tinner
Geen afbeeldingHenderikse, W.M. & W. Stoffels"Ik snap niet dat ik er vroeger naast heb kunnen werken". Gesprekken met ouderen over het leven na het stoppen met werkenStichting Dr. Mary Zeldenrust-Noordanus Fonds1988, paperback€ 7,00Louis Tinner
Geen afbeeldingDoppenberg, Frederike'De Arbeiderspers moest blijven marcheeren'. Een uitgeverij in oorlogstijd.Arbeiderspers2009, paperback, mooi exemplaar€ 7,50Louis Tinner
Geen afbeeldingVogel, Hans/Marjan Smits (Vertaling en bewerking)'Een oorlogsman van dezen tijd en beminnaar der sexe' De autobiografie van Casimir graaf von Schlippenbach (1682-1755)Augustus2007, hardcover, mooi exemplaar€ 15,00Louis Tinner
Geen afbeeldingPower, Samantha'Een probleem uit de hel' Amerika, het Westen en het tijdperk van de genocideOlympus2008, paperback, goed exemplaar€ 6,00Louis Tinner
Geen afbeeldingBaudet, Floribert'Het heeft onze aandacht'; Nederland en de rechten van de mens in Oost-Europa en Joegoslavië, 1972-1989Boom2001, paperback, goed exemplaar€ 7,00Louis Tinner
Geen afbeeldingFogteloo, Margreet'I have a dream'; Belangrijke en bijzondere redevoeringen uit de wereldgeschiedenisA.W. Bruna Uitgevers B.V.1998, hardcover met stofomslag, goed exemplaar€ 15,00Louis Tinner
Geen afbeeldingHilberdink, Koen'Ik ben een vreemdeling. Ik sta apart'. Een biografie van Paul Rodenko (1920-1976)Meulenhoff2000, paperback€ 8,00Louis Tinner
Geen afbeeldingSorgdrager, Ika, Dik van der Meulen (red)'Ik heb u den Havelaar niet verkocht' Multatuli contra Van LennepBas Lubberhuizen2010, hardcover, mooi exemplaar€ 7,00Louis Tinner
Geen afbeeldingWapentraditieraad Infanterie'Ik wijk voor niets'; Geschiedenis en tradities van het Wapen der InfanterieUitgeverij Van Wijnen2011, Paperback, mooi exemplaar€ 12,50Louis Tinner
Geen afbeeldingBerkelaar, Wim/Jos Palm'Ik wil wekken en waarschuwen' ; Gesprekken over Nederlandse historici en hun eeuwAksant2008, paperback, mooi exemplaar€ 6,00Louis Tinner
Geen afbeeldingGezelle, Guido'k Hoorde zo geerne de vogelkens schuifelenAltiora-Averbode / Omniboek1980, hardcover€ 5,00Louis Tinner
Geen afbeeldingToonder, Marten'k wist niet dat ik het in mij had; De achtgever, de pikkin-ring, bombom de geweldigeDe Bezige Bij1979, paperback€ 5,00Louis Tinner
Geen afbeeldingJoor, Johan'Niet de instructie, doch het inzicht bouwt een goed archief' De geschiedenis van de Vereniging voor Overheidsdocumentatie (SOD) 1931-2011SDU/SOD2011, hardcover met stofomslag, mooi exemplaar€ 15,00Louis Tinner
Geen afbeeldingKohnstamm, Dolph'Nog is er geen oorlog' Briefwisseling tussen Max en Philip Kohnstamm 1938-1939Vossiuspers UvA2001, paperback, goed exemplaar€ 4,00Louis Tinner
Geen afbeeldingGelder, H.E. van's-Gravenhage 1935-1945. Hoe het was, werd en worden moge.De Spieghel1946, hardcover€ 8,00Louis Tinner
Geen afbeeldingPais, Abraham'Subtle is the lord ...' The Science and the Life of Albert EinsteinOxford University Press1982, paperback€ 12,50Louis Tinner
Geen afbeeldingWonink, Harry't Gasten beukske. Het gast(v)aardigste boekje in, van en over TwenteStichting Hotel Overleg Twente1998, hardcover, mooi exemplaar€ 4,00Louis Tinner
Geen afbeeldingSwiers, Robbert Jan'Tijdperken der voorweereld'. De Meester van der Heijden-groeve in Nieuw NamenStaatsbosbeheerhardcover€ 7,00Louis Tinner
Geen afbeeldingHermans, Dorine/Daniela Hooghiemstra'Voor de troon wordt men niet ongestraft geboren'; Ooggetuigen van de koningen van Nederland, 1813-1890Bert Bakker2008, paperback, mooi exemplaar€ 7,00Louis Tinner
Geen afbeeldingFrancis, Dick10-lb PenaltyMichael Joseph1997, 1ste Britse druk, hardcover met stofomslag€ 6,00Louis Tinner
Geen afbeeldingSinnige, Herman e.a.100 jaar DDV 1904-2004 (Amsterdamse tennisvereniging)ALTC DDV2004, paperback€ 10,00Louis Tinner
Geen afbeeldingMaes, Tal100% The Hague (with loose map)Momedia2007, softcover met losse stadsplattegrond (in mapje)€ 5,00Louis Tinner
Geen afbeeldingFiell, Charlotte & Peter1000 chairsTaschen2005, paperback, goed exemplaar€ 6,00Louis Tinner
Geen afbeeldingKoetzle, Michael1000 nudes; Uwe Scheid CollectionTaschen1994, paperback, goed exemplaar, opdracht op eerste blz.€ 10,00Louis Tinner
Geen afbeeldingDorp, Elisabeth van1000 x anybodyNieuw Amsterdam2010, softcover, mooi exemplaar€ 9,00Louis Tinner
Geen afbeeldingDohertu, Gillian/Teri Gouwer1001 dingen zoeken in FeeënlandUitgeverij Peter Usborne2007, hardcover, goed exemplaar€ 5,00Louis Tinner
Geen afbeeldingHaele, Jeroen van1001 gangenLannoo2008, hardcover, mooi exemplaar€ 4,00Louis Tinner
Geen afbeeldingCox, Peter (fotograaf)1001 nachtMuseum Jan Cunen OssFotoboek, hardcover, 1999€ 5,00Louis Tinner
Geen afbeeldingBeckett, Neil1001 wijnen die je geproefd moet hebbenLibrero2008, paperback, goed exemplaar€ 8,00Louis Tinner
Geen afbeeldingDroit, Roger-Pol101 alledaagse filosofische avonturenAtlas2002, paperback, matig exemplaar€ 5,00Louis Tinner
Geen afbeelding 10e Interpolis schaaktoernooi 1986N.V. Interpolis1986, paperback, goed exemplaar€ 3,00Louis Tinner
Geen afbeeldingPersico, Joseph E.11th month, 11th day, 11th hour; Armistice day, 1918; World War I and its violent climaxRandom House2004, hardcover met stofomslag, goed exemplaar/near fine copy€ 15,00Louis Tinner
Geen afbeeldingAram, Sophia e.a.12 september; Amerika na de fatale dagCasterman2011, Paperback, mooi exemplaar€ 12,50Louis Tinner
Geen afbeeldingBurger, Jan Erik13 dagwandelingen op zoek naar de geschiedenis van het landschapTerra Voetwijzer voor Nederland 21989, paperback€ 4,00Louis Tinner
Geen afbeeldingDoorn, Boud van (Haftling 4236)13 maanden concentratiekamp Vught (met krabbels van Peter Zwart)A.G. Schoonderbeek1945, paperback€ 7,00Louis Tinner
Geen afbeelding 13e Interpolis schaaktoernooi 1989Stg. Schaaknieuws1990, paperback, goed exemplaar€ 3,50Louis Tinner
Geen afbeeldingBeigbeder, Frederic14,99; Keiharde afrekening met de reclamewereldDe Geus2001, paperback€ 5,00Louis Tinner
Geen afbeelding 14e Interpolis schaaktoernooi 1990Stg. Schaaknieuws1991, paperback, goed exemplaar€ 3,50Louis Tinner
Geen afbeeldingBaur, Christof/Bernd Thurner15-minuten-looptraining; voor een superfit lichaamDeltas2001, paperback, goed exemplaar€ 3,00Louis Tinner
Geen afbeelding 15e Interpolis schaaktoernooi 1991Stg. Schaaknieuws1992, paperback, goed exemplaar€ 3,50Louis Tinner
Geen afbeeldingHek, Youp van 't166 x YoupThomas Rap2001, paperback€ 5,00Louis Tinner
Geen afbeeldingWills, John E.1688; Een jaar in de wereldgeschiedenisAmbo2001, paperback€ 7,50Louis Tinner
Geen afbeeldingRobbins Landon, H.C.1791; Mozarts laatste jaarBosch en Keuning1988, paperback, goed exemplaar€ 6,00Louis Tinner
Geen afbeeldingBregman, Peter18 minuten; Een revolutionair ieuw plan: regel je leven in 18 minuten per dagBoekerij2011, Paperback, mooi exemplaar€ 10,00Louis Tinner
Geen afbeeldingMacdonald, Lyn1915, the death of innocencePenguin1997, paperback, goed exemplaar€ 9,00Louis Tinner
Geen afbeeldingThorpe, Adam1921 (negentieneenentwintig)Podium2002, paperback, goed exemplaar€ 6,50Louis Tinner
Metcalfe, Philip - 1933Metcalfe, Philip1933Balans1989, 2de druk, paperback€ 7,00Louis Tinner
Geen afbeeldingRybakov, Anatoli1935 en de volgende jarenBert Bakker1990, paperback, mooi exemplaar€ 6,00Louis Tinner

 

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende

 

 

© 2001 - 2012 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.